Honor Magic 6 Pro gerçek hayatta görüntülendi

Honor, bugün Çin’de 90 GT akıllı telefonunu ve Honor Pad 9’u tanıtıyor. Bu lansmanın ardından şirketin dikkati, Honor Magic 6 serisine kayması bekleniyor. Erken 2024’te Çin’de piyasaya sürülmesi beklenen bu seriyle ilgili sızıntılar ve dedikodular artarken, Magic 6 serisinin olası özellikleri hakkında bilgiler de ortaya çıkmaya devam ediyor.

Son bir duyum, Weibo’daki bir kullanıcı tarafından paylaşıldı ve muhtemelen Magic 6 Pro‘nun gerçek hayattaki bir görüntüsünü gösteriyor. Arka tarafta üçlü kamera düzeni, üçgen bir formasyonda yer alıyor. Üst kameranın altında “100x” zoom yazısı bulunuyor ki bu da onun bir periskop lens olduğunu düşündürüyor. Ayrıca, telefonun tasarımının daha net bir görünümünü sunan bir render da bu kullanıcı tarafından paylaşıldı.

Honor Magic 6 Pro gerçek hayatta görüntülendi

Periskop lensin altında, muhtemelen ana ve ultra geniş açılı lensler bulunuyor. Daha önceki dedikodular, ana kamera için 1 inçlik Omnivision OV50K sensörü ve 160MP periskop telefoto lensi işaret ediyor. Ayrıca, ön taraftaki hap şeklindeki kesikte yer alan 3D Zaman Uçuşu (ToF) yüz tanıma sistemi de bekleniyor.

Magic 6 Pro’nun Snapdragon 8 Gen 3 yonga setiyle güçlendirilmesi ve hatta uydu bağlantısına sahip olması bekleniyor. Honor, son zamanlarda bu özellik için bir ticari marka başvurusunda bulundu.

Pro modelinin ötesinde, Magic 6 serisinin standart bir versiyonunu ve bir Porsche Tasarım modelini içermesi söz konusu. Her ne kadar bir süre önce Pro modeliyle birlikte bu modellerin de renderları ortaya çıkmış olsa da, Magic 6 Pro’nun yeni sızıntısı, serinin tasarımının daha önce düşünülenden farklı olabileceğini gösteriyor.

Resmi bir lansman tarihi henüz onaylanmamış olsa da, Magic 6 serisinin 2024 Ocak ayında piyasaya sürülmesi olası görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir